insert_banner Środa
27 stycznia 2021
Jesteś   licznik  gościem naszego serwisu
Terminale Płatnicze

Urządzenia fiskalne
w ofercie InfostarPobierz wersje demo:


  Sprzęt komputerowy

dot Infostar zajmuje się zarówno dostarczaniem wysokiej jakości, markowego sprzętu komputerowego jak i montażem komputerów według indywidualnych zamówień naszych klientów. Dobra opinia naszych dotychczasowych klientów jest dla nas wartością najwyższą a więc każdy sprzęt, który sprzedajemy, jest wcześniej sprawdzany i testowany pod kątem prawidłowości działania.

Naszą ofertę komputerową można podzielić na kilka kategorii:

dot komputery biurowe - zarówno markowych firm, jak i montowane u nas na specjalne zamówienia - wykorzystywane do pracy biurowej i właśnie pod takim kątem zoptymalizowane wydajnościowo, jak i cenowo.

dot serwery sieciowe. - dużej wydajności, markowe komputery, przeznaczone jako serwery w małych i większych sieciach komputerowych. Nasze wielotenie doświadczenie w budowaniu sieci i systemów komputerowych pozwala nam zaoferować najwyższą jakość w tej dziedzinie.

dot komputery osobiste - montujemy je głownie według ścisłych zamówień naszych Klientów, lub proponujemy jeden z naszych sprawdzonych standardów - od komputerów ogólnego przeznaczenia, przez wydajne maszyny liczące, stacje robocze, w końcu komputery domowe przeznaczone nie tylko do pracy, ale i do rozrywki.

dot komputery przenośne - to oferta dla ludzi którzy ciągle muszą być "wszędzie" - idealna dla biznesmenów, ludzi często podróżujących, lub po prostu wszystkich, którzy cenią sobie styl i wygodę w pracy z komputerem.

Oferujemy także akcesoria i urządzenia peryferyjne - drukarki, modemy, urządzenia wielofunkcyjne, itp. na indywidualne zamówienia ->[KONTAKT]

Komputery Sieci komputerowe Internet Art. papiernicze Serwis i Szkolenia Nasi partnerzy Nasi klienci Współpraca Zgłoszenie
© Webmaster  Infostar sp.j.