insert_banner Środa
27 stycznia 2021
Jesteś   licznik  gościem naszego serwisu
Terminale Płatnicze

Urządzenia fiskalne
w ofercie InfostarPobierz wersje demo:


  Program do zarządzania restauracją - iRest

. : : Pobierz demo : : .

Ogólny opis programu:

Prezentujemy państwu nowoczesny program do obsługi restauracji w wersji dla Windows. Jesteśmy pewni, że zaspokoi on potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

dot Program został stworzony na bazie technologii SQL, co zapewnia doskonałą niezawodność i wydajność.

dot Wersja podstawowa wyposażona jest w słownik potraw, zestawów potraw, klientów.

dot Wersja pełna zawiera również słownik kalkulacji i surowców.

dot Każdy kelner wyposażony jest w unikatowy klucz kelnerski (podobny jak w zamkach do drzwi GERDA), którego włożenie do zamka (nie trzeba przekręcać) powoduje odblokowanie komputera i identyfikację kelnera oraz jego zamówień. Pozwala na szybką, bezpieczną pracę i ułatwia rozliczenie kelnera. Wyjęcie klucza z zamka powoduje automatyczną blokadę komputera. Pełny monitoring pracy kelnera kontroluje wszystkie anulowane rachunki i zamówienia.

dot Kelner może obsługiwać praktycznie nieograniczoną liczbę zamówień (stolików), wygodne rozmieszczenie okien i dwukrotnie powiększone litery pozwalają na wygodną pracę nawet w pozycji stojącej.

dot Oprócz rachunków i faktur VAT istnieje możliwość wystawiania paragonów fiskalnych na drukarce fiskalnej POSNET (zastępującej kasę fiskalną) oraz rachunków wewnętrznych.

dot Raport z pracy kelnerów i całej restauracji pozwalają na szybkie rozliczenie dnia (zmiany). Zestawienia sprzedanych potraw dają pełny obraz pracy restauracji w dowolnym przedziale czasu.

dot Oprócz rachunków i faktr VAT istnieje możliwość wystawienia paragonów fisklanych na drukarce fiskalnej POSNET (zastępującej kasę fisklaną) oraz rachunków wewnętrznych.

dot Dowolne kształtowanie wydruku faktur pozwala na dopasowanie ich formatu np. do istniejących druków firmowych.

dot Na fakturze może być wyszczególniona każda potrawa lub zbiorcza usługa w poszczególnych stawkach VAT.

dot Łatwe tworzenie duplikatów umożliwia wydruk dokumentu nawet po kilku dniach. Każda nowa pozycja zamówienia jest rejestrowana na bonie kelnerskim dla kuchni.

dot Niektóre potrawy mogą być grupowane w tzw. zestawy (zestaw obiadowy). Wybranie takiego zestawu przez kelnera automatycznie powoduje rejestrację sprzedaży potraw wchodzących w skład zestawu i uaktualnienie stanów.

dot Program prowadzi ilościową gospodarkę magazynową (opcja) informując kelnera czy dana potrawa jest jeszcze w kuchni.

dot Sieciowa praca programu zapewnia możliwość jednoczesnej sprzedaży i aktualizacji danych programu (np. dopisanie nowej potrawy). Program umożliwia jednoczesną pracę z kuchnią i barem (bufetem), udostępniając barowi np. jedynie potrawy wydawane przez bar, a kuchni potrawy wydawane przez bar i kuchnię.

dot Program automatycznie drukuje MENU jedynie w formie tekstowej, ale istnieje możliwość wykonania pliku akceptowanego przez MS WORD co pozwala na dalszą obróbkę tekstu i wydrukowania Menu takiego, jakiego sobie życzy restaurator. Potrawy mogą być drukowane w kilku językach.

dot Program może współpracować z programem iHotel oraz programami finansowo - księgowymi.

Wszystko to już teraz w zasięgu reki.
Zapraszamy na zakupy !

Wersja demonstracyjna programu jest udostępniana pocztą elektroniczną.
Komputery Sieci komputerowe Internet Art. papiernicze Serwis i Szkolenia Nasi partnerzy Nasi klienci Współpraca Zgłoszenie
© Webmaster  Infostar sp.j.